Ochranné oděvy

KEVLAR – kevlarové vlákno je inovativní materiál, vyvinutý firmou Du Pont. Toto vlákno je charakterizováno velkou odolností a malou hmotností. Kevlar značně zvýší užitnou hodnotu výrobků jak pro průmyslové užití, tak pro individuální použití. Kevlar – to je vlákno typu „aramidové“ vlákno, velmi lehké a s vysokou pevností v tahu. Použití:  neprůstřelné vesty,  helmy, materiály v leteckém průmyslu apod.
CORDURA – jedná se o texturované polyamidové vlákno. Je využíváno díky svým vlastnostem k výrobě nejtrvanlivějších tkanin ve své třídě. Cordura je několikrát pevnější oproti obvyklému nylonu a mnohonásobně odolnější a trvanlivější oproti klasickému polyesteru nebo bavlně. Díky velmi rychlému osychání a velmi nízké hmotnosti nachází uplatnění jako základ mnoha výrobků používaných ve velmi obtížných podmínkách.
 

1. Ochranný oděv WARRIOR

 

Dokonalý ochranný oděv vyrobený z vláken KEVLAR a CORDURA. Oděv je odolný vůči odírání, rozedření, roztržení i proti vlhku. Oděv je lehký, elastický, plní bezpečnostní kritéria,  a zároveň je komfortní pro uživatele. Váha oděvu je 6 kg ve verzi „standard“. Dodává se v černé barvě.

 

Katalogové číslo:                   Rozměr, velikost:                               Užití:

201-502                                  malý  (48)                                          dámský

201-503                                  střední (50)                                        pánský

201-504                                  velký  (52)                                          pánský

201-505                                  velmi velký (54)                                  pánský