Klece – pasti na kočky a malá zvířata

1. Klec – past na kočky a malá zvířata

 

Výraznou předností je velmi jednoduchá obsluha. Klec je vybavena účinným mechanismem, zahrnujícím pružiny a samoblokovací dvířka (okamžitě po vstupu zvířete do žádaného prostoru). Klec je vyrobena z masivní ocelové sítě a je celá postavena na kovovém dnu. Past se otevírá a funguje tak, že minimalizuje stres a „dyskomfort“ kočky. Zadní průhledné dveře jsou průhledné proto, aby i dobře vidoucí, všetečná kočka vstoupila do pasti a byla odchycena. Váha klece je 8 kg.

 

Katalogové číslo:                      Rozměry (délka x šířka x výška) :

178-315                                   76 x 30 x 32 cm

178-316                                   102,5 x 28 x 32 cm

 

 

2. Klec – past na kočky a malá zvířata (skládací)

 

Klec je velmi jednoduchá pokud se týká obsluhy. Klec je vybavena účinným mechanismem, zahrnujícím pružiny a samoblokovací dvířka (okamžitě po vstupu zvířete do žádaného prostoru). Klec je vyrobena z pevné, ocelové pozinkované sítě, základem je stabilní kovová podlaha - dno klece. Past se otevírá a funguje tak, že minimalizuje stres a „dyskomfort“ kočky. Tím že zadní stěna je průhledná, tak i kočka, která je všetečná, dobře vidoucí, vejde do pasti. Klec – past se dá složit do transportních rozměrů 5 x 76 x 27 cm. Váha klece je 5 kg.

 

Katalogové číslo:                      Rozměry (délka x šířka x výška) :

178-317                                    76 x 28 x 32 cm

 

 

3. Klec- past na kočky a malá zvířata

 

Nová verze klece – pasti na kočky. Je vyrobena z drátu o průměru 1,6 mm, oka sítě jsou o rozměrech 2,5 x 2,5 cm. Povrchová úprava je provedena práškovým lakováním v odstínu zelené barvy. Klec je lehká, ale přitom velmi stabilní. Vybavena je dvěmi dvířky – přední dvířka jsou spouštěna uzamykacím mechanismem, zadní dvířka jsou z průhledného plexiskla a jsou umístěna blízko návnady. Váha klece je 6 kg.

  

Katalogové číslo:                                  Rozměry (délka x šířka  x výška)  cm   

178-399                                               78 x 23 x 23 cm (podlaha z plechu)

178-340                                               78 x 23 x 23 cm (podlaha zhuštěná, z drátů)