Veterinární sítě teleskopické

1. Síť na kočky na tyči

 

Síť na ocelové tyči o délce 1 220 mm. Síť je určená na chytání koček, malých psů a malých zvířat. Je možné také odchytávat velké ptáky, např. labutě. Síť je velmi odolná, lehká a snadno se používá. Vhodná na odchyt zvířat z míst těžko přístupných. Pokud chceme síť uzavřít, je nutné pomocí mechanismu umístěném na tyči za tento systém potáhnout k sobě. Nevelké rozměry sítě po složení umožňují snadný transport a efektivní uskladnění. Vlastní síť je vyrobena z tmavého nylonu, což usnadňuje chytání zvířat.

 

Katalogové číslo:    174-311

 

 

2. Síť na psy na tyči

 

Tato síť na tyči je určena k chytání psů malých a středních velikostí. Je zhotovena z tmavého, pevného nylonu a díky tomu je možno zvíře odchytit velmi pokojně. Uživatel díky této síti zachovává odstup od chyceného zvířete.

 

Katalogové číslo:   174-314

 

 

3. Veterinární síť na obruči

 

Síť je určena na chytání psů a malých zvířat, která jsou v pohybu. Obruč je vyrobena z aluminiové trubky o průměru 25 mm. Obruč je skládaná, což umožňuje její snadné skladování. Průměr obruče je 112 cm, váha celého výrobku (obruč se sítí) je 2,1 kg.

 

Katalogové číslo:    174-393

 

 

4. Veterinární síť na ptáky

 

Lehká a přitom pevná síť, zhotovená z měkké tkaniny typu „taft“ té nejvyšší kvality. Obruč je pokryta měkkou gumou. Síť je určena k odchytu ptáků a také např. malých koťat a dalších malých zvířat. Je dodávána v různých rozměrech.

 

Katalogové číslo:                               Průměr obruče (mm):                        Délka tyče (mm):      Váha (g):

174-329                                               300                                                    460                            300

174-331                                               355                                                    1220                          500

174-330                                               460                                                    1220                          600

 

 

 

5. Velká veterinární síť

 

Velká veterinární síť na teleskopické tyči o délce 165 až 244 cm. Obruč má rozměry od 86 do 102 cm. Hloubka sítě je 122 cm. Celá konstrukce této sítě je zhotovena ze zesíleného hliníku, a z tohoto důvodu je síť relativně lehká, pevná a umožňuje v případě odchytu efektivní kontrolu odchyceného zvířete. Dokonalá pomůcka při odchytu divokých koček, psů, ptáků a dalších zvířat.

 

Katalogové číslo:   170-WT