Veterinární sítě na psy, kočky a malá zvířata

1. Veterinární síť (skládací) 

 

Skládací veterinární síť je určená na odchyt zvířat  v otevřeném prostoru. Je vhodná k humánnímu odchytu zvířat, zvláště zvířat zaběhlých a divokých.

Rozměry sítě:  šířka 4,5 m, výška 1,3 m. Váha sítě je 2 kg.

 

Katalogové číslo:   174-323

 

2. Veterinární síť (přikryvná, házecí)

 

Házecí, přikryvná veterinární síť je určená k chytání psů, koček a jiných drobných zvířat. Je určena k humánnímu odchytu toulavých zvířat. Oka sítě mají rozměr 1,5 x 1,5 cm. Rozměr sítě je 244 cm a váha sítě je 1 kg. Síť se velmi snadno používá a nedovoluje uživateli těsný kontakt se zvířetem. Síť je vyrobena z materiálu odolného proti prokousnutí zvířecími zuby.

 

Katalogové číslo:      174-324

 

 

3. Veterinární síť (přikryvná, házecí)

 

Tato veterinární síť je určena na chytání psů, koček a jiných malých zvířat. Je velmi vhodná  k humánnímu odchytu toulavých zvířat. Oka sítě mají rozměr 10 x 10 cm, rozměry sítě – 182 cm. Použití sítě je velmi snadné a neumožňuje uživateli těsný kontakt se zvířetem. Síť je vyrobena z materiálu, který odolává možnému přehryznutí zuby psa. Konstrukce sítě umožňuje velmi snadný a účinný hod.

 

Katalogové číslo:                               200-S 10

 

 

4. Veterinární síť (přikryvná, házecí)

 

Tato veterinární síť je určena na chytání psů, koček a jiných malých zvířat. Je velmi vhodná  k humánnímu odchytu toulavých zvířat. Oka sítě mají rozměr 5 x 5 cm, rozměry sítě – 244 cm. Použití sítě je velmi snadné a neumožňuje uživateli těsný kontakt se zvířetem. Síť je vyrobena z materiálu, který odolává možnému přehryznutí zuby psa. Konstrukce sítě umožňuje velmi snadný a účinný hod.

 

Katalogové číslo:   200-S 50

 

 

5. Veterinární síť (přikryvná, házecí)

 

Tato veterinární síť je určena na chytání psů, koček a jiných malých zvířat. Je velmi vhodná  k humánnímu odchytu toulavých zvířat. Oka sítě mají rozměr 2,5 x 2,5 cm, rozměry sítě – 122 cm. Použití sítě je velmi snadné a neumožňuje uživateli těsný kontakt se zvířetem. Síť je vyrobena z materiálu, který odolává možnému přehryznutí zuby psa. Konstrukce sítě umožňuje velmi snadný a účinný hod.

 

Katalogové číslo:    200-S 25