Odchytové tyče na psy

1) Odchytová tyč na psy

 

Odchytová tyč na psy s mechanismem, který otvírá a blokuje otvírání smyčky. Jednoduchá na obsluhu. Tento výrobek je určen k hummánímu odchytu zaběhlých psů. Uživatel má možnost nastavení velikosti smyčky a její aretaci v požadované pozici. Zvíře může být v každém okamžiku bezpečně a bez jakéhokoliv násilí od člověka, který provádí odchyt, transportováno do určeného místa. Pokud by bylo potřebné zvětšit smyčku, stačí povytáhnout ocelové zajištění na konci odchytové tyče. Pokud povytáhneme ocelový kolík (zajištění), který se nachází u rukojeti, dojde k otevření smyčky a okamžitému uvolnění zvířete. Ty části odchytové tyče, které přichází do kontaktu se zvířetem jsou pokryté speciální vrstvou plastické hmoty, která zabraňuje poškození od psích zubů. Odchytová tyč dovoluje uživateli zachovat bezpečný odstup od chytaného psa.

 

Katalogové číslo:        Délka:

106-307-24                 61 cm

108-307-36                 91 cm

110-307-48                 122 cm

109-307-60                 152 cm

 

 

2) Odchytová tyč na silné a agresivní psy

 

Základem pro výrobu odchytové tyče na silné a agresivní psy je pevná hliníková trubky o průměru 32 mm a ocelové lanko, které má pevnost v tahu 350 kg. V rukojeti jsou 4 speciální drážky, které umožňují blokaci pohybu lanka. Tento výrobek je určen k humánnímu odchytu zatoulaných psů. Uživatel má možnost nastavení smyčky a její blokaci v potřebné pozici. Zvíře může být transportováno do požadovaného místa a to po celou dobu bezpečně a bez ohrožení uživatele zvířetem. Zatáhnutí za kovový uvolňovací kolík, který se nachází u rukojeti, způsobí okamžité otevření smyčky a tím i uvolnění zvířete. Ty části výrobku, které by mohly přijít do kontaktu se zvířetem, jsou pokryty speciální vrstvou plastické hmoty, která zabraňuje poškození od psích zubů. Výrobek dovoluje uživateli zachovat bezpečný odstup od chytaného psa.

 

Katalogové číslo:        Délka:

107-300                     100 cm

107-302                     50 cm

107-304                     150 cm

 

 

3) Odchytová tyč „americká“

 

Tento model odchytové tyče je vyroben na základě dlouholetých zkušeností pracovníků, kteří se zabývají odchytem toulavých zvířat. Skládá se z lehkého aluminiového těla, otočné hlavy (kterou prochází lanko s vinylovým opletením), automatický mechanismus (blokuje nechtěný pohyb lanka), uvolňovač a také protiskluzovou gumovou rukojeť.  Lanko je na konci se speciální úpravou proti pokousání. Tento výrobek je možné též objednat v nerezovém provedení – základní trubka je vyrobena z nerezavějící oceli. V tomto provedení je odolný proti zlomení, váha je vyšší než u aluminiového provedení. Výroebk je dokonale vyvážený.

 

Katalogové číslo:                Délka:

112-307-4 aluminium          122 cm

112-307-5 aluminium          152 cm

112-308-4 nerez                 122 cm

112-308-5 nerez                 152 cm